Jakie wibracje w wibratorach wybrać?

2018-07-05

W dzisiejszych czasach bardzo wiele wibratorów klasycznych oferuje słabsze albo mocniejsze wibracje, które dostarczają naprawdę niesamowitych doznań podczas zabaw erotycznych. Z niniejszego artykułu dowiedzą się Państwo, które modele warto wybrać, aby czerpać prawdziwą przyjemność.


Wibracje dla początkujących


Osoby początkujące powinny wybrać wibratory klasyczne, które oferują słabsze wibracje. Dla wielu kobiet wibratory, które wyposażone są w mocne wibracje mogą działać odstraszająco. Warto wspomnieć również i o tym, że wibratory, które ładowane są za pomocą dołączonej ładowarki oferują przeważnie bardziej intensywne wibracje, dlatego też unikać należy modeli na baterie.


Regeneracją prędkości


Najlepszym wyborem są oczywiście nowoczesne wibratory klasyczne (tutaj sprawdzisz jak wyglądają), które posiadają funkcję regulacji prędkości. Dzięki takim gadżetom erotycznym bez żadnego większego problemu odszukamy poziom wibracji, który w 100% zaspokoi nasze indywidualne wymagania. Jest to doskonały wybór dla tych kobiet, które lubią różne rodzaje doznań. Uwagę należy zwrócić także na jakość materiału. Wibratory plastikowe przenoszą drgania zdecydowanie lepiej niż modele silikonowe. Niestety plastikowe modele są bardzo głośne, dlatego też nie każdemu przypadną do gustu.