Trening mięśni Kegla - kiedy można zobaczyć pierwsze efekty?

2018-06-07

Kulki gejszy to gadżet (obejrzyj je w TwojeRozkosze), który znany już jest od wieków. To właśnie on najczęściej wykorzystywany jest do treningów mięśni Kegla. Dzięki niemu pierwsze efekty można zauważyć o wiele szybciej. Będą one również o wiele bardziej wyraźne. To, kiedy zauważymy poprawę zależy w dużej mierze od indywidualnego przypadku. Ćwiczenia powinny być regularne - najlepiej poświęcić na nie kilkadziesiąt minut dziennie. Już po kilku tygodniach odnotujemy, że mięśnie pochwy są wyraźnie silniejsze.


Czy kulki gejszy powodują dyskomfort?

Wiele kobiet boi się kulek gejszy z uwagi na mit, że powodują one dyskomfort. Nic bardziej mylnego - owszem pierwsze aplikacja będzie dla nas, czymś nowym, jednak każda kolejna nie będzie żadnym wyzwaniem. Warto podkreślić, że kulki wewnątrz pochwy nie tylko zmuszają mięśnie do pracy, ale również dostarczają pewnego rodzaju przyjemności. Ich działanie jest nieco pobudzające - właśnie dlatego wiele użytkowniczek bardzo chwali sobie treningi mięśni Kegla. W ten sposób łączymy przyjemne z pożytecznym.


Przeciwwskazania

Kulki gejszy mogą być stosowane przez kobiety w każdym wieku. W tym temacie nie ma żadnych ograniczeń. Nie powinny być one jednak stosowane w czasie miesiączki, cięży, czy też połogu.