Najlepsze zabawki erotyczne

2018-04-17

Jak się okazuje wszelkiego rodzaju zabawki erotyczne to nie tylko domena mężczyzn. W ostatnim czasie z ich zalet korzysta coraz więcej kobiet. Z jakich zabawek najczęściej korzystają przedstawicielki płci pięknej wchodzący do sex shopów? Oto kilka zabawek erotycznych, najchętniej kupowanych i użytkowanych zarówno przez kobiety jak i mężczyzn.

Wibratory. Ich różnorodność w obecnym czasie przyprawia wiele kobiet o zawrót głowy. Co ciekawe jest to gadżet, których zadowoli zarówno singielki, jak i panie pozostające w stałych związkach. Co ciekawe przeprowadzone jakiś czas temu konsumencie badania wykazały, że bardzo często kobieta wibrator otrzymuje od swojego partnera. Istnieją  wibratory nie tylko proste, ale i wygięte, pobudzające słynny punkt G. Większość z nich wyposażona jest w baterie lub akumulatorki umożliwiające szybie i wielokrotne ładowanie gadżetu.

Tenga Egg (zobacz) to jajko niespodzianka, pełnie nieziemskich doznań. Gadżet posiada mnóstwo wypustek, które jeszcze przez rozpoczęciem użytkowania pobudzają fantazję. Jest to masturbator przeznaczony wyłącznie dla mężczyzn. Użycie go jest banalne. Wystarczy jajeczko wyjąć ze skorupki i posmarować ( w ilości zależnej od preferencji) odpowiednim lubrykantem. Pozostaje jedynie umieszczenie jajeczka na końcu penisa i rozkoszowanie się niesamowitymi doznaniami. Tenga Egg cieszą się coraz większą popularnością, choć na rynku dostępne są stosunkowo od niedawna.